Hakkımızda
Üniversitemizin mezunlarımızla güçlü bir bağ ve iş birliği oluşturması adına “Mezun Bilgi Sistemi”ni yeniden yapılandırdık. Mezunlarımızın kendi aralarındaki iletişimi/etkileşimi devam ettirmelerinin yanı sıra firmaların da yer aldığı bu sistemde; duyurular, ilanlar ile firma/sektör/mezun buluşması da sağlanmış olacaktır. Mezun Bilgi Sisteminde öğrencilerimize ve mezunlarımıza yönelik etkinlikler, yeni kariyer olanakları, bilgilendirmeler yer almaktadır. “Bilginin güç” olduğu dünyada mezuniyet sonrası güncel yaklaşımlar, etkinlikler bu platform aracılığıyla sizlerle paylaşılacaktır. Böylece mezuniyet sonrası da üniversitemiz daima yanınızda size güç katan bir yapı olarak varlığını sürdürecektir. Anket çalışması ile sizlerin görüşleri doğrultusunda gerekli iyileştirme çalışmaları yapılması planlamaktadır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında verilerin hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılması söz konusu değildir. Mezun Bilgi Sistemi sizlerin gücü ve desteği ile daha da büyüyecek, çoğalacaktır. Mezun izleme ile ilgili bilgi ve yardım için Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Birimi ile görüşebilirsiniz.
Mezunlar

Mezun Öğrenci Diyor ki


Tüm Yorumlar
İstatistiklerle Mezun Öğrenci

TOPLAM MEZUN ÖĞRENCİ SAYISI 98325
İlanlar
İlan Metni : Satın Alma Mühendisi:https://www.kariyer.net/is-ilani/parker-international-turkey-akustik-ve-termal-cozu-purchasing-engineer-3227035?f=f15j&utm_source=ats.kariyer.net&utm_medium=referral&utm_campaign=ilan
İlan Metni : Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü emrinde istihdam edilmek üzere 22 (yirmi iki) sözleşmeli bilişim personeli alacaktır.

Foto Galeri
Fotoğraf Arşivi

İletişim

ADRES
: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci Merkezi, 1. Kat, Gölköy Yerleşkesi 14030 Bolu / Türkiye
TELEFON
: +90 374 254 10 00 - 8042
FAKS
: -
E-POSTA
: karmer@ibu.edu.tr

İletişim Formu


Bilgi almak için formu kullanabilirsiniz.